top of page
Scandi_Club_013_edited.jpg

ПРО НАС

Scandi Club - Be Hygge

 

 

SCANDI CLUB - БАННИЙ КОМПЛЕКС У СКАНДИНАВСЬКОМУ СТИЛІ.

 

НАШ КОМПЛЕКС РОЗТАШОВАНИЙ ПОСЕРЕД ЛІСУ ТА СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ТИХ, ХТО ОТРИМУЄ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД НЕСПІШНОГО ВІДПОЧИНКУ. ПРОПОНУЄМО HYGGE ПРОСТІР ДЛЯ ТИХ, ХТО БАЖАЄ ПРОВЕСТИ ЧАС ІЗ КОРИСТЮ ДЛЯ СЕБЕ: МЕНТАЛЬНО ТА ФІЗИЧНО

НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ МОМЕНТОМ ТУТ І ЗАРАЗ

У SCANDI CLUB ВИ ВІДКРИЄТЕ НОВИЙ ДЛЯ СЕБЕ СВІТ — ФІЛОСОФІЮ HYGGE, ЯКА НАДЗВИЧАЙНО ПОПУЛЯРНА У СКАНДИНАВСЬКИХ КРАЇНАХ.

HYGGE — ДАНСЬКЕ СЛОВО, ЩО ОЗНАЧАЄ ЗДАТНІСТЬ ЦІНУВАТИ ЗВИЧАЙНІ МОМЕНТИ ЖИТТЯ І НАСОЛОДЖУВАТИСЯ НИМИ.

 

HYGGE — ПОНЯТТЯ, ЩО ВИНИКЛО В СКАНДИНАВСЬКИХ КРАЇНАХ, ЯКЕ ПОЗНАЧАЄ ПОЧУТТЯ ЗАТИШКУ, КОМФОРТНОГО СПІЛКУВАННЯ, ВІДЧУТТЯ ЗАХИЩЕНОСТІ ТА ЗАДОВОЛЕНОСТІ.

КАЖУТЬ, ЩО HYGGE ПОЛЯГАЄ НЕ СТІЛЬКИ В РЕЧАХ, СКІЛЬКИ В АТМОСФЕРІ ТА ВІДЧУТТЯХ — ЯК ВИ ВІДЧУВАЄТЕ ТЕ САМЕ МІСЦЕ, БЛИЗЬКІСТЬ ЛЮДЕЙ, СПОКІЙ ТА БЕЗТУРБОТНІСТЬ, КОЛИ ВИ ВІДЧУВАЄТЕ СЕБЕ ЗАХИЩЕНИМИ ТА МОЖЕТЕ РОЗСЛАБИТИСЯ І БУТИ СОБОЮ.

ДЛЯ НАС HYGGE — ЦЕ ВІДЧУТТЯ ЗАТИШКУ, ТЕПЛА І КОМФОРТУ. ЦЕ БУТИ У МОМЕНТІ ТУТ І ЗАРАЗ. ЦЕ НІКУДИ НЕ ПОСПІШАТИ І БУТИ ЩАСЛИВИМ.
МИ СТВОРИЛИ ЦЮ АТМОСФЕРУ У ДЕТАЛЯХ НАШОГО ІНТЕР’ЄРУ: НАТУРАЛЬНА ДЕРЕВИНА У ПАРНІЙ, ВІНИКИ З НАТУРАЛЬНИХ ТРАВ, ДЕРЕВ’ЯНІ ВІДРА ДЛЯ ОБЛИВАННЯ, М’ЯКІ ТА ЗРУЧНІ КРІСЛА У ЗОНІ ВІДПОЧИНКУ, ПОДУШКИ І ПЛЕДИ, ГАРНИЙ ПОСУД, БАГАТО СВІЧОК ТА СЦЕНАРІЇВ ОСВІТЛЕННЯ, ЯКІ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ПО-РІЗНОМУ ПІД ЧАС БАННИХ ЦЕРЕМОНІЙ. ​ НАШІ КОРПОРАТИВНІ КОЛЬОРИ – БІЛИЙ, СІРИЙ, КОЛІР КАМЕНЮ, КОЛІР ДЕРЕВА, ЧОРНИЙ КОЛІР. МИ ЗПРОЕКТУВАЛИ В КІМНАТІ ВЕЛИКІ ВІКНА БО ВІТАЄМО БАГАТО СВІТЛА І ШАНУЄМО НЕПОВТОРНИЙ ВИД З ВІКНА. МИ НАМАГАЄМОСЯ БАГАТО ЧАСУ ПРОВОДИТИ ЗА СПІЛКУВАННЯМ, ВІДМОВИВШИСЬ В ЇХ КОРИСТЬ ВІД ТЕЛЕВІЗОРА, ІНТЕРНЕТУ І ТЕЛЕФОННИХ РОЗМОВ. МИ ЦІНУЄМО ЖИВЕ СПІЛКУВАННЯ, ЯСКРАВІ ЕМОЦІЇ, ПОСТІЙНИЙ ПОЗИТИВ.

НАШЕ ГАСЛО "BE HYGGE". МИ ЗА НЕСПІШНИЙ РИТМ ВІДПОЧИНКУ З КОРИСТЮ ДЛЯ СЕБЕ: МЕНТАЛЬНО ТА ФІЗИЧНО.

МИ СТВОРИЛИ СВОЄ РОЗУМІННЯ ДАНСЬКОГО СЛОВА HYGGE:

H - BE HAPPY (БУДЬТЕ ЩАСЛИВІ)

Y - BE YOURSELF (БУДЬТЕ СОБОЮ)

G - BE GOOD (БУДЬТЕ ПОЗИТИВНІ)

G - BE GRATEFUL (БУДЬТЕ ВДЯЧНІ)

E - BE EASY (БУДЬТЕ ЛЕГКІ НА ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ).

БАННИЙ КОМПЛЕКС SCANDI CLUB- МІСЦЕ, ДЕ МИ ПРОПОНУЄМО ГОСТЯМ СПОВІЛЬНИТИСЯ, ЩОБ ВІДЧУТИ ЩАСТЯ ТУТ І ЗАРАЗ. БО ВСІ МИ ОБОЖНЮЄМО ТІ МОМЕНТИ, КОЛИ МИ МОЖЕМО ПРОВЕСТИ ЧАС РАЗОМ З БЛИЗЬКИМИ ЛЮДЬМИ, МИ НАДОВГО ЇХ ЗАПАМ’ЯТОВУЄМО ТА ЦІНУЄМО, А РАДІСТЬ ТА ПРИЄМНІ ЕМОЦІЇ, ЯКІ МИ ВІДЧУВАЄМО ПІСЛЯ ЦИХ СПОГАДІВ, РОБЛЯТЬ ВСЕ, ЩОБ СКОРІШЕ ЗІБРАТИ САМИХ БЛИЗЬКИХ ЛЮДЕЙ У ОДНОМУ МІСЦІ.

ДЛЯ ЦЬОГО МИ І СТВОРИЛИ SCANDI CLUB, АДЖЕ МИ НАСТІЛЬКИ ЗАХОПЛЕНІ ЦИМ СТИЛЕМ ЖИТТЯ, ЩО ХОЧЕМО ПОЗНАЙОМИТИ ЯК МОЖНА БІЛЬШЕ ГОСТЕЙ З НИМ. СПОКІЙ ТА ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ТАКИХ ЗУСТРІЧЕЙ - ЦЕ ТА ЧАСТИНА ЖИТТЯ, ЯКА ЗАЛИШИТЬСЯ У СЕРЦІ ГОСТЕЙ НАЗАВЖДИ, ЯКУ ВОНИ ЗАБЕРУТЬ З СОБОЮ ТА БУДУТЬ ПАМ’ЯТАТИ ЩЕ ТРИВАЛИЙ ЧАС.

МИ ДОПОМАГАЄМО ЗНАХОДИТИ ЩАСТЯ У ДРІБНИЦЯХ. МИ РОЗКАЖЕМО ГОСТЯМ ПРО ЗАТИШОК МИСТЕЦТВА HYGGE ЩОБ ВОНИ ЗМОГЛИ ЦЕ ВІДЧУТИ.

BE HYGGE РАЗОМ ЗІ SCANDI CLUB

Ц2.jpg
bottom of page