top of page
Scandi_Club_033_edited.jpg

ПРАВИЛА SCANDI CLUB. ВСЕ ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ

Правила відвідування банного комплексу: 

1. Графік роботи банного комплексу – з 9:00 до 21:00 щоденно та за попереднім записом. 

2. Правила відвідування банного комплексу є єдиними для всіх відвідувачів. 

3. Відвідувачі зобов'язані ознайомитись із цими правилами до користування послугами. Оплата послуг є згодою відвідувача з цими правилами. Оплатою послуг відвідувач підтверджує, що ознайомлений з усією достовірною та повною інформацією про правила відвідування банного комплексу, проведення відпочинку на території банного комплексу, правилами безпеки під час відпочинку, а також приймає на себе всі ризики заподіяння шкоди, свого життя та здоров'я, ризики заподіяння шкоди життю та здоров'ю своїх дітей при знаходженні в банному комплексі.

4. Основна оплата включає оплату за користування банею та отримання банних послуг. За додаткові послуги передбачено окрему плату. Все необхідне для перебування на території парної надається кожному гостю. 

5. До основних послуг, що входять у вартість відвідування бані, належать: надання в користування будинком з парною на час, передбачений в описі банних церемоній, користування гостьовим паркінгом, надання доступу до мережі Інтернет за допомогою бездротового підключення Wi-Fi, послуги телебачення, корисне чаювання.

6. Гості можуть замовити додаткові послуги, згідно з меню додаткових послуг комплексу. 

7. Місткість однієї парної – до 6 осіб. При суміщенні 2-х парних для однієї групи осіб  – до 12 осіб. Для бронювання комплексу для проведення корпоративних заходів – до 20 осіб. 

8. Кожна банна церемонія розрахована на певну кількість людей. Кожен наступний відвідувач оплачується окремо. 

9. При бронюванні бані гість повідомляє адміністратору комплексу точну кількість відвідувачів. Це необхідно для правильного розрахунку необхідної кількості персоналу, який виконуватиме процедури. Якщо гість не має можливості повідомити точну кількість відвідувачів, озвучує адміністратору хоча б приблизну кількість людей. Якщо невідомо, яка кількість відвідувачів планується, адміністрація не зможе надати відповідну кількість персоналу для проведення процедур. 

10. Для бронювання бані необхідно внести передоплату згідно з правилами комплексу. 

11. Продовження часу перебування у комплексі проводиться тільки через адміністратора банного комплексу, за наявності вільного часу після завершення часу перебування гостей, зазначеного під час запису. 

12. Затримка допускається в зоні відпочинку та кімнатах для перенвдягання до 15 хвилин понад основного часу. Термальна зона має бути звільнена вчасно, так як у ній розпочинаються заходи щодо прибирання відразу після завершення процедур. 

13. Банний комплекс не є медичною установою. У зв'язку з цим у банному комплексі не надаються послуги медичного спрямування. 

14. Надаючи свої послуги, банний комплекс керується тим, що гість не має протипоказань для проходження масажних та SPA-процедур. 

15. Персонал банного комплексу не надає послуги інтимного характеру. 

16. Особи, молодші 18 років, можуть перебувати на території банного комплексу лише у супроводі дорослих. 

17. Адміністрація не несе відповідальності за збереження особистих речей відвідувачів комплексу. 

18. Адміністрація не несе відповідальності за отримані травми чи погіршення самопочуття відвідувачів, які сталися з вини самих відвідувачів. 

19. Строго забороняється залишати дітей на території комплексу без нагляду дорослих. Під час перебування дітей в банному комплексі відповідальність за них несуть батьки або супроводжуючі особи. 

20. Температурний режим встановлює персонал комплексу за бажанням гостей у межах, передбачених для кожної зони окремо. 

21. Якщо поведінка гостя виходить за рамки загальноприйнятих етичних норм і, якщо ситуацію, що склалася, неможливо врегулювати іншими способами, персонал комплексу, на жаль, буде змушений просити гостя залишити банний комплекс без компенсації вартості послуг. 

22. Книга відгуків та пропозицій знаходиться у чергового адміністратора і видається на першу вимогу гостя. 

23. Забороняється користування купіллю та чаном з не змитою піною, шампунем та листям від віників. 

24. Правила відвідування бані – знаходяться у кімнатах відпочинку у вільному доступі для гостей. 

25. Гостям потрібно перебувати у змінному взутті для дотримання вимог гігієни та безпеки. 

26. Відвідувач зобов'язаний дотримуватись вимог пожежної безпеки (забороняється куріння тютюнових виробів, розпалювання та куріння кальяну, використання відкритого вогню, піротехнічних засобів тощо, крім відведеної для цього території). 

27. Гість несе відповідальність за збереження та псування майна чи обладнання банного комплексу. У разі пошкодження майна або обладнання складається Акт і гість зобов'язаний сплатити вартість зіпсованого майна або обладнання не пізніше трьох днів від дати пошкодження.

28. Рекомендації: 

- перед відвідуванням банного комплексу рекомендуємо проконсультуватися у лікарів на наявність протипоказань;

 - перед заходом у гаряче приміщення необхідно прийняти душ і насухо обтертися рушником; 

- не потрібно мочити голову перед заходом у парну, щоб не викликати перегріву голови; 

29. Адміністрація банного комплексу залишає за собою право відвідати територію комплексу без погодження з гостем у разі задимлення, пожежі або іншої небезпечної ситуації. 

30. Гість ознайомлений і не заперечує використання на території систем відео спостереження (виключно за межами будівель). 

31. Абсолютні протипоказання для відвідування парної та SPA-процедур: доброякісні та злоякісні пухлини різної локації; остеомієліти; трофічні виразки; атеросклероз периферичних судин; тромбангіїт у поєднанні з атеросклерозом мозкових судин; що супроводжуються церебральними кризами; аневризми судин; аорти; серця; тромбози; тромбофлебіти; недостатність кровообігу третього ступеня; вади клапанів серця у стадії декомпенсації; гостра ішемія міокарда; що виникають раптово; виражений склероз мозкових судин зі схильністю до тромбозів та крововиливів; бронхоектатична хвороба у стадії тканинного розпаду; легенево-серцева недостатність третього ступеня; гостра серцево-судинна недостатність; набряк легені; ниркова та печінкова недостатність; активні форми туберкульозу; венеричні захворювання; психічні захворювання з надмірним збудженням та значно зміненою психікою. 

32. Адміністрація банного комплексу забезпечує конфіденційність інформації про гостей та відвідувачів. 

33. Категорично забороняється приносити на територію банного комплексу вогнепальну; газову; пневматичну та холодну зброю; ріжучі предмети; а також вибухові та легкозаймисті; токсичні та сильно пахнучі речовини. 

34. Забороняється перебування тварин та території банного комплексу. 

35. Забороняється приносити з собою в банний комплекс свої напої та продукти харчування для дотримання вимог гігієни та безпеки. Напої та снеки можна замовити згідно з меню банного комплексу.

36. Максимальний час запізнення - 15хв. При запізненні більше 15хв час церемонії скорочується. При запізненні більше 1години церемонія продовжується при наявності вільного  часу. Якщо це неможливо і/або є наступний запис - церемонія відміняється без повернення оплачених коштів.

37. Відвідування комплексу дітьми - до 12 років безкоштовно, з 13 років - повна вартість. Якщо 2є і більше дітей  до 12 років, то кожні двоє дітей до 12 років рахуються як одна доросла людина. 

38. Банний комплекс найкраще відвідувати через 1-2години після прийому їжі. Під час церемонії пропонуємо воду, корисний чай зі смаколиками, фрукти.

 

Ці правила існують для забезпечення комфортного та безпечного перебування гостей в банному комплексі Scandi Club.

Бажаємо приємного відпочинку! 

З повагою, команда банного комплексу Scandi Club

bottom of page